„Mého zvolení do čela krajské organizace TOP 09 si nesmírně vážím a přijímám tento úkol s velikou pokorou. Jsem přesvědčený že mohu přinést čerstvou energii a nové nápady. V následujících dobách nás všechny bude čekat hodně práce a pevně věřím že moje vize dopadnou na úrodnou půdu. Jsem rád že se mohu opřít o zkušené členy jednotlivých regionálních organizací a na spolupráci se už nyní těším,” komentoval rozhodnutí členů krajské organizace nový předseda Martin Chroust.

Martin Chroust (37 let) žije v Liberci. OSVČ, marketér, pracuje jako obchodní zástupce ve společnosti Media club. Členem TOP 09 je od roku 2017. Vystudoval obor Mezinárodní vztahy a Evropskou Unii.

„TOP 09 čeká v nejbližší době výzva v podobě voleb do Evropského parlamentu, později senátní a krajské volby. Mým úkolem je pracovat tak, aby byla TOP 09 silnější a sebevědomější stranou. Růst a stabilizace členské základny, hledání nových tváří a komunikace s veřejností bude hlavním cílem mého volebního období,” dodal Martin Chroust.

V předsednictvu krajské organizace ještě usednou Pavel May, Josef Holický, Ondřej Bašus, Zdeněk Chmelík a Pavel Nalezený.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.