„Jsem stálým zastáncem politiky TOP 09. Nynější vláda prosazuje, nebo se chystá prosadit zákony, které likvidují svobodu podnikání, zejména drobné podnikatele. Posiluje moc úředníků a ve snaze vše kontrolovat, obírá o soukromí i obyčejné občany. Vše opět směřuje k tomu, aby se občan stal závislým na státu, aby zapomněl na své svobodné hodnoty, možnosti a cíle. A pro občany Libereckého kraje chci zajistit dostupnost kvalitních zdravotních služeb ve všech jeho částech,“ uvedl ke své kandidatuře Peter Hromádka.

MUDr. Peter Hromádka, kandiduje jako nestraník. V současné době vykonává funkci přednosty chirurgického centra a primáře všeobecné chirurgie Krajské nemocnice Liberec. Je absolventem fakulty všeobecného lékařství Univerzity Karlovy Hradec Králové. Je členem mnoha odborných společností (Česká chirurgická společnost JEP, Hrudní sekce České chirurgické společnosti, ČLK). Pracoval i jako expediční lékař při expedicích do Himalájí – např. expedice Mount Everest 1996 a 10 let pracoval jako lékař záchranné služby. Je autorem mnoha odborných publikací a spoluautorem dvou odborných knih. 

„Senátní volby považujeme za velmi důležité. Senát je totiž dnes jednou z posledních možností, kde se dá usměrňovat politika současné vládní koalice. I proto nabízíme voličům kvalitní osobnost a profesionála,“ řekl k nominaci František Gábor, předseda místní organizace TOP 09 v Liberci.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.