Posledního závodu v TeamGymu v tomto roce se zúčastnili gymnasté a gymnastky Spartaku Trutnov. V sobotu 26. listopadu zavítali do Dvora Králové nad Labem, aby ukázali místním týmům a družstvům z Olšan, „jak se dělá“ TeamGym v Trutnově.

V kategorii Junior I a Junior II se dívky představily poprvé v novém složení. Některá děvčata musela vzhledem k věku přestoupit do kategorie Junior II a naopak dívky z Junior I si vzaly pod křídla dívky mladší. Nácvik nebyl nijak lehký, protože bylo skutečně málo času. Za 14 dní se muselo vše dotáhnout k dokonalosti.

A i přesto Junior I v konkurenci obstála bez problémů. Zvítězily se skoro osmibodovým rozdílem a ještě si zvýšily obtížnost na trampolíně. Starší Junior II zvládly také vše ke spokojenosti trenérek i rozhodčích a ze Dvora si též odvážely i kov nejcennější.

V nejmladší kategorii Mini (kde za závodí bez pohybové skladby) patřilo prvenství holčičímu týmu trenérek V. Sáblíkové a T. Hetešové.

V těsném závěsu se na druhé příčce umístilo i druhé trutnovské družstvo – mix dívek a chlapců trenérek M. Münsterové a P. Krejčové. Zlatá a stříbrná medailová radost rozzářila oči nejen dětem, ale i jejich trenérkám a rodičům.

Navečer proběhl ještě závod trií a i zde měl gymnastický oddíl své zastoupení. A opět úspěšné, nejvyšší příčka „bedny“ a k tomu i druhé místo.

Domů neodjížděl nikdo bez medaile - celkem 27 zlatých a 11 stříbrných ocenění za předvedené výkony.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.