Ve velkém sále zámku se uskutečnily dvě takřka hodinu dlouhé módní přehlídky. V sousední obřadní síni, kde jinak probíhají "ostré" svatby, se návštěvníci mohli seznámit s prezentovanými službami pro organizátory svateb, od pečení cukroví přes kadeřnické, tiskařské a fotogarafické služby až po nabídku luxusních apartmá pro ubytování svatebních hostů a strávení svatebních nocí.

Fotogalerie z módní přehlídky.

Exluzivně bylo zpřístupněno zámecké secesní apartmá tehdejšího mladého majitele zámku. Zážitkem je výjimečná návštěva těchto prostor vybavených dobovým nábytkem, ale jejich svatební výzdoba se sbírkou kočárků a panenek zanechala v návštěvnících nepopsatelný dojem.

V doprovodném programu bylo předvedení vázání svatebních kytic a ukázka práce kadeřníka, který přímo v hlavním sále ostříhal a učesal dobrovolnici. Ta na otázku moderátora Tomáše Peterky, jak se jí nový účas líbí, odbověděla neurčitě: "No, je to zajímavý."

"Je to tady moc pěkné. Ochutnali jsme dorty a chválíme organizátorku kolik krásných modelek a modelů sehnala. I ta živá hudba hraje krásně," shrnula pocity většiny přítomných jedna z návštěvnic.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.