Ve čtvrtek 23. listopadu přijali pozvání na slavnostní vyhlášení výsledků soutěže zúčastnění žáci a učitelé školy. Vyhlášení probíhalo v úžasné atmosféře galavečera v kongresovém centru Top hotel Praha při příležitosti mezinárodní oborové akce Popai Day 2017. Součástí večera byl například i raut a hudba, žáci tak měli možnost poznat na vlastní kůži a zažít velký slavnostní večer.

V letošním roce se do celorepublikového kola probojovalo 11 studentů 3. ročníku Střední školy vizuální tvorby. Žáci třídy S3A - Karolína Haasová, Roman Hrubý, Silvie Pecharová, Dominika Fikarová a Kateřina Klozová a žáci S3B - Eliška Zemanská, Kateřina Langrová, Martin Rufr, Iveta Serbousková, Alžběta Berkovcová a Lucie Veiglová. Iveta Serbousková obsadila báječné 2. místo. Konkurence v této soutěži je opravdu veliká, soutěží zde vysokoškolští studenti.

POPAI STUDENT AWARD je soutěž zaměřená na podporu a rozvoj spolupráce se zástupci a studenty středních, vysokých odborných a uměleckých škol se specializací na marketingovou podlinkovou komunikaci v České republice a na Slovensku.

V rámci soutěže studenti soutěží o nejlepší design POP materiálu a návrh in-store komunikační kampaně dle zadání od konkrétních zadavatelů. Soutěž podporuje výchovu nových odborníků pro podlinkovou marketingovou komunikaci z řad studentů a umožňuje studentům, aby se aktivně zapojili do oboru marketingové komunikace.

Nabízí nové možnosti spolupráce mezi zadavateli reklamy a školami prostřednictvím nových kreativních nápadů studentů. Soutěž představuje pro studenty jedinečnou příležitost, jak navázat spolupráci s významnými zadavateli reklamy a získat nové možnosti pro uplatnění v oboru.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.