Projekt Break Times k dnešnímu dni čítá 40 nadšených mladých lidí z různých hradeckých škol, kteří se na něm podílejí. Cílem projektu je sdružit lidi, kteří by rádi tvořili něco navíc, co by je bavilo. Utužování vztahů mezi redaktory a jednotlivými redakcemi je jedním z důležitých aspektů, je to taková „velká rodina“.

Jako další cíl si tvůrci projektu kladou netvořit pouze obyčejný magazín, ale dělat i různé doprovodné akce. V minulosti se redaktoři vydali například do dětského domova Potštejn, kde strávili víkend s dětmi, dále se stali součástí celosvětové pomocné akce pro Haiti v režii organizace Convoy of Hope a vybrali přes 10 000 Kč na pomoc obětem.

Na školách jsou vytvořeny redakce, které tvoří svůj vlastní Break Times, který má stejnou formu na všech školách, liší se pouze články a motiv titulní strany. Šéfredaktoři vyberou z každého čísla nejlepší články, které se dají do meziškolního kola a budou vytisknuty v magazínech ostatních škol.  

Magazín vznikl na Obchodní akademii, odkud se rozšířil na Gymnázium J. K. Tyla a později se připojilo První soukromé gymnázium, Biskupské gymnázium, Gymnázium Boženy Němcové, Sportovní gymnázium v Pardubicích a zájem jeví i hradecká Zdravotnická škola. Dále se k projektu staví kladně gymnázium v Holicích a dokonce i jedna univerzita v Německu. Zpočátku měl Break Times na 200 čtenářů, nyní jich má 2000, což studenty dostatečně motivuje k tvorbě a jejich zviditelnění.

Redaktoři Break Times zajištují i různé spolupráce a partnerství s hradeckými podniky a akcemi, jako například hudební festival Tylova léta. Časopis funguje také díky velké podpoře ze strany ředitelů škol.

Tento fenomén, který zažívá v posledních měsících v Hradci Králové a okolí velký boom, se rozšiřuje dál a dál a třeba se jednou dostane i do vašeho města či na vaši školu.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.