Město Kraslice se snaží zlepšit nabídku pro kulturní vyžití nejen lidí z Kraslic, ale také nejbližšího okolí, připravuje řadu kulturních a společenských akcí.

V Domě kultury v Kraslicích, který je součástí příspěvkové organizace města - Městské knihovny Kraslice, proběhlo od začátku roku několik vydařených akcí (divadelní představení pro žáky základních škol, městský ples, vystoupení hypnotizéra Jakuba Kroulíka, masopustní oslavy, maškarní karneval, Den pro ženy v rámci MDŽ, 20. ročník výstavy Kraslice v Kraslicích, stand up comedy Na stojáka).

Naposledy mohli diváci v Kraslicích shlédnout one women show skvělé spisovatelky, moderátorky, redaktorky, publicistky a vydavatelky Haliny Pawlowské a minulý týden v naprosto vyprodaném sále Domu kultury se představili herci z divadla Kalich z Prahy v divadelním kousku Pro tebe cokoliv, kde excelovali především Jana Paulová a Pavel Zedníček.

V nejbližší domě mohou návštěvníci Domu kultury v Kraslicích očekávat návštěvu české popové legendy. Václav Neckář se skupinou Bacily navštíví ve čtvrtek 13. června město Kraslice. Zpěvák si nejdříve v Kraslicích prohlédne výrobu hudebních nástrojů v Amati - Denak, s. r. o. a potom se od 19.00 hodin mohou jeho příznivci těšit na dvouhodinový koncert písní, které jsou známy všem bez rozdílu věku. 

Vstupenky je možné zakoupit v Kulturním a informačním centru Kraslice nebo na místě v Domě kultury v Kraslicích před zahájením koncertu.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.