Setkání zaměřené na mužskou spiritualitu se uskuteční od pátku 18. do neděle 20. ledna. Většina programu se odehrává v částečně zrekonstruovaných prostorách Horního hradu Hauenštejn v Krušných horách.

Program zahrnuje biblická vyučování, která probíhají v Rytířském sálu. Jejich vedoucím je americký pastor Ken Wilson. Ken dříve působil v týmu křesťanského psychologa Larryho Crabba. Jeho biblická práce inspirovala Crabba při psaní knih Adamovo mlčení a Rozbité sny.

Do Česka jezdí Ken Wilson více než 13 let. Vícekrát vystoupil jako hlavní řečník na Konferenci pro muže, pořádané Křesťanskou akademií mladých (KAM) a na konferencích pořádaných Asociací pro dialog křesťanství a psychologie (ADKP). V současnosti působí jako hlavní pastor evangelikálního sboru Fellowship Bible Church v Conway (Arkansas, USA).

Mezi další body programu patří čas pro osobní ztišení, modlitby a společná setkávání. Dále je připraven pěší výlet po okolí a grilování. Nocleh mají účastníci zajištěn v hradní noclehárně, stravování ve venkovní kuchyni.

Další informace jsou uvedeny na internetových stránkách www.kolemohne.cz.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.