Hlavní slovo při uměleckém pojetí nového veletržního stánku měl grafický design, jeden z oborů hodonínské střední školy. Hlavním úkolem byla jednoduchost, nadčasovost a barevnost nové prezentace.

Celé pojetí mělo ukázat trendy dnešní doby: čisté linie a maximální vzdušnost celého komplexu. Podle ohlasů přímo na Veletrhu vzdělávání se celý projekt nadmíru povedl.

O grafický design na hodonínské umělecké průmyslovce je již tradičně obrovský zájem, počet uchazečů překračuje počet míst ve třídách víc než trojnásobně. Studenti zde pracují mimo jiné na moderních počítačích v grafických programech.

Střední škola průmyslová a umělecká v Hodoníně je škola s víc než šedesátiletou tradicí. Každoročně otevírá čtyři čtyřleté studijní obory zakončené maturitní zkouškou: Grafický design, Užitá malba, Technické lyceum a Stavebnictví.

Její studenti pokračují na vyskoých školách převážně technického a nebo uměleckého zaměření. Například VUT Brno řadí hodonískou střední školu mezi TOP 10 škol, jejichž absolventi se často vyskytují na předních místech v pořadí úspěšnosti maturantů přijatých na VUT v Brně.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.