Dvacet devět hráčů, kteří se ve výsledkových listinách obvykle umísťují velmi vysoko, se rozhodlo otestovat si formu před blížícími se důležitými akcemi podzimu. Většina z účastníků navíc patří do základních soupisek prvoligových týmů Dragons Brno, SHL Exmost, Uherčic, Ždáru nad Sázavou, Boskovic a Doudeen Teamu. Kvalita zápasů tak byla zaručená.

Těžký boj nejlépe zvládl Libor Předešlý z Uherčic, který ve finále porazil brněnského hráče Martina Vránu z Doudeen Teamu 4:0. Na třetí příčce se pak umístil další hráč Uherčic Robert Tihelka.

Nejlepším mladším žákem se stal na sedmém místě Jan Feruga z Boskovic. Pohár pro nejlepšího staršího žáka vybojoval další boskovický hráč Vojtěch David. Nejlepší ženou se stala Anna Nešporová z Holasic (BHC Dragons Brno).

Pořádajícímu klubu BHC Dragons Brno se tentokrát nepodařilo vybojovat stupně vítězů a tak se odvděčilo za dobré zázemí podporující obce Holasice u Rajhradu alespoň pátým místem Jiřího Nakládala.

Již v sobotu 10. září se v Ostravě koná letošní třetí turnaj ČP 36 (dříve také označovaný kvartál), který do značné míry již ukáže, kteří hráči mají největší šance na účast na letošním Mistrovství ČR.

Za dalších 14 dní se uskuteční již předposlední kolo nejvyšší soutěže billiard hokeje družstev - 1. liga družstev 2011. Té se samozřejmě zúčastní také pořadatelský tým turnaje konaného v Holasicích - BHC Dragons Brno.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.