Brněnský Spolek pro záchranu Brouků, alias Beatles revivalová kapela The Glass Onion, zve své příznivce i obdivovatele svých liverpoolských vzorů na další díl legendárního pravidelného občasníku Big show na Musilce.

Pod tímto názvem se skrývá velmi příjemný koncert této ne zcela typické Beatles revivalové kapely, která vsadila na dokonalost hudebního projevu, ale jinak své slavné předchůdce nekopíruje a snaží se bavit publikum humorem pro ně typickým.

Jejich koncerty v brněnské Musilce, které většinou začínají songem A hard day's night, v překladu Perný den, což je pro páteční večer příhodné, navštěvují doslova všechny generace. Sál bývá tradičně plný mládeže a pokud se chtějí starší návštěvníci nebo rodiny s dětmi v klidu zaposlouchat do melodií snad nejznámější kapely všech dob, mohou využít posezení na balkoně.

Kapela The Glass Onion ( http://theglassonion.cz/ ) hraje již 18 let, a to stále v původním složení. Členy kapely jsou: Jakub Hustý (basová kytara), Robert Orsáček (zpěv, bicí), Pavel Rovnaník (zpěv, kytara, klávesy), Marcel Schüller (zpěv, kytara) a zvukař Filip Hustý.

Koncert se koná v pátek 28. ledna od 19 hodin v sále Lidového domu Musilka v brněnských Husovicích.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.