První zápas hrála obě šitbořická družstva proti sobě. Výsledek 12:0 pro jedničku dával tušit, že Dominik Šabata a Šimon Urbánek chtějí jet poprvé v kariéře na mistrovství ČR. 

Druhý zápas proti Favoritu Brno byl vyrovnaný a výsledek 2:2 odpovídal předvedené hře. Třetí zápas proti domácímu MILO Olomouc kluci vyhráli 4:0, kdy jak Dominik, tak Šimon dávali góly po standartních akcích.

Následoval zápas s pozdějším vítězem turnaje - MO Svitávka. Kluci drželi vyrovnané skóre 2:2, avšak těsně před koncem udělali taktickou chybu a dostali branku přes celé hřiště do prázdné brány - prohra 2:3.

V zápase se Spartakem Přerov družstvo Šitbořice 1 nepochopitelně propadlo. Soupeři je doslova přestříleli a prohra 2:6 byla zasloužená. Kluci byli po zápase na psychickém dně...

V posledním zápase turnaje proti Sokolu Zlín dobře kombinovali a nedali soupeři šanci na výhru. Výsledek 4:2.

Šitbořické druhé družstvo - Ondřej Valíček/ Patrik Hochman - doplatilo na hráčskou nevyzrálost. Všechny zápasy kluci prohráli a skončili na posledním - nepostupovém místě.

Družstvo Šitbořice 1 obsadilo celkově 3. místo a vzhledem k tomu, že do finále Mistrovství ČR se z Moravy kvalifikovalo celkem 5 družstev, úkol splnilo.

Trenér Karel Berger odjížděl z turnaje spokojen, i když viděl, co je nutné do finálového turnaje vypilovat.

Konečné pořadí semifinále "B" v kolové žáků:

1. MO Svitávka

2. Spartak Přerov

3. Sokol Šitbořice 1 Dominik Šabata/Šimon Urbánek

4. Sokol Zlín

5. Favorit Brno

6. Milo Olomouc

7. Sokol Šitbořice 2 Patrik Hochman/ Ondřej Valíček

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.