Osobní konzultace s odborníkem pro oblast vinohradnictví Ing. Zbyňkem Oslzlým budou po oba dny probíhat v době od 9 do 12 hodin. Jakémukoli zájemci o tuto tématiku bude poskytnuto osobní poradenství.

Odborný konzultant společnosti BS vinařské potřeby Ing. Zbyněk Oslzlý přibližuje cíl odborných konzultací: „Důležité je díky diskuzi a okamžité zpětné vazbě hledat podstatu problému konkrétní vinice. Teprve potom mohu doporučit správné řešení.“

Protože základ odolnosti představuje hlavně dostatečná výživa keřů během vegetace, lze poradit i výběrem vhodného hnojiva do konkrétních podmínek. „Každý vinohrad je individuální, proto se nám jako nejefektivnější způsob osvědčilo poradit „na míru“ konkrétním vinohradníkům,“ doplnil Oslzlý.

Zájemci se v průběhu rozhovoru dozví například jaké přípravky jsou v daném období vhodné, jaké fungicidy lze kombinovat, zda existují nové a lepší alternativy v systému integrované produkce.

Zcela zdarma a nezávazně lze získat užitečné informace a rady, každý také navíc obdrží praktický dárek. Konzultace budou probíhat dle zájmu během celého dopoledne, není potřeba se objednávat.

Další informace na www.vinarskepotreby.cz

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.