Osobní konzultace s odborníkem pro oblast vinohradnictví Zbyňkem Oslzlým budou po oba dny probíhat v době od 9 do 12 hodin. Rychlý a přímý způsob poradenství může využít jakýkoli zájemce o tuto problematiku.

Odborný konzultant společnosti BS vinařské potřeby Zbyněk Oslzlý přibližuje cíl odborných konzultací: „Jde nám především o to, abychom všem pěstitelům vysvětlili podstatu problému s konkrétními keři révy a díky zpětné vazbě společně hledali správné řešení.“  

Protože základ odolnosti představuje hlavně dostatečná výživa keřů během vegetace, lze doporučit i vhodná hnojiva do konkrétních podmínek. „Každý vinohrad je individuální, proto se nám jako nejefektivnější způsob osvědčilo poradit „na míru“ konkrétním vinohradníkům,“ doplnil Oslzlý.

Zájemci se v průběhu rozhovoru dozví také například jaké přípravky jsou v daném období vhodné, jaké fungicidy lze kombinovat, zda existují nové a lepší alternativy v systému integrované produkce.

Zcela zdarma a nezávazně lze získat užitečné informace a rady, každý také navíc obdrží praktický dárek. Konzultace budou probíhat dle zájmu během celého dopoledne, není potřeba se objednávat.

Další konzultační dny se uskuteční v prodejnách BS vinařské potřeby:

-  Mikulově: 28. 6. 2018

-  Ve Velkých Bílovicích: 29. 6. 2018

Další informace na www.vinarskepotreby.cz

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.