Zatímco ve skupině Praha byl znám vítěz ještě před posledním kolem 2. ligy družstev, ve skupině Brno se rozhodovalo o tom, kdo skupinu vyhraje. Před posledním kolem měl již své zápasy odehrané tým Orlu Královo Pole a tak vše měly ve svých rukou dva další týmy v pořadí – Orel Bohunice a Bohumil Kamba Boskovice.

Bohunice se rozjížděly trochu pomalu, ale nakonec v úvodním zápase zlomily odpor BHL A.Počtová-papírnictví Žďár nad Sázavou a zvítězili v poměru 4:2. To Boskovice zahájily celý soutěžní den vítězstvím 8:1 nad Šneky Kohoutovice „C“ a dostaly se tak do pohody mnohem snáz.

Vzájemný zápas Bohunic s Boskovicemi přinesl remízu a tak si Bohunice již před posledním kolem dne zajistily vítězství ve skupině Brno. Proto jim ani prohra v závěrečném zápase se Šneky Kohoutovice „B“ nemohla vadit. Nejlepším hráčem druhé ligy skupina Brno se stal Martin Vrána z THE Orel Bohunice.

Ve skupině Praha se za vítězný tým Stochova umístil Peček. Na třetím místě po základní části skončilo družstvo Litvínova. Vzhledem k tomu, že jak tým Orlu Královo Pole i tým Litvínova měli shodnou bilanci 12-3-5, muselo rozhodnout o pátém týmu postupujícím do druholigového finále skóre. Díky němu postoupil tým Orlu Královo Pole.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.