Utkání začalo s menšími změnami v sestavách, obě mužstva dala najevo, že se sice více soustředí na mistrovské zápasy ve druhé fotbalové lize, přesto nechtějí pohár, jak se říká, jen tak odchodit.

První výraznější šanci si vypracovali domácí. Ve 13. minutě se po rohu Kostečky dostal ke střele zkušený matador Milan Barteska, ten však branku nakonec minul, nicméně se jednalo skutečně o velmi dobrou šanci, jak vstřelit první branku domácích. Po dalším rohu se zrodila opět šance domácích. Vaněček však hlavičkoval mimo.

V 21. minutě se už přece jen domácí dočkali vysněné branky, a to po centru výborně hrajícího Kostečky, ke kterému si zběhnul Vukadinovič a suveréně zakončil. Domácí vedli 1:0.

Jenže co se odehrálo v druhé polovině prvního poločasu, to si domácí nepředstavovali ani v tom nejhorším snu. Dukla Praha během tří minut výsledek otočila. Nejprve se k dorážce dostal Hanousek a vyrovnal stav zápasu. Za další tři minuty si dal Hanousek solo a Laczkovich krásnou akci zakončil bez problémů krásným lobem. Hráči Sezimova Ústí šli tak do kabiny za velkého zklamání.

Po poločasové přestávce začali domácí hráči opět víc hrát a ukázali, že to jde. V 55. minutě vyrovnal krásnou střelou Kostečka, který opět potvrdil, že mu to nyní jde.

V 65. minutě ale opět udeřili hosté. Zcela osamocený Přeučil pohodlně dal na 2:3. Domácí se v závěru snažili ještě vyrovnat, do útoku vrhli vše, co měli, ale nestačilo to.

Rozhodčí: Damková – Lhoták, Urban. Diváci : 375

Sestavy - Sezimovo Ústí: Šimon – Mašek, Martínek, Novák, Čupr (70. Macháček) – Javorek, Barteska (46. Ciferský), Kostečka, Nejepsa – Vukadinovič, Vaněček (45. Horka).

Dukla Praha: Jakubov – Pospíšil, Kučera, Šmíd, Mičic – Šiml (46. Malý). Laczkovich (66. Hašek), Hanousek (88. Berger), Přeučil – Antipov, Vrána.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.