Do turnaje se přihlásili nejen hráči z jihu Čech, ale zahrát si přijeli i vyznavači šprtce z jiných koutů republiky. Lákadlem byly totiž tentokrát kromě klasických tradičních cen i trofeje a ceny netradiční.

Hráči domácího oddílu však oslavili své výročí stylově. Finále turnaje se stalo záležitostí dvou reprezentantů domácí Dobré Vody. WIP Reklama cup 2011 vybojoval Jiří Honsa, stříbrný pak skončil Miloslav Mach. I o třetí místo sváděl boj domácí hráč Václav Zíka, který však nakonec podlehl hostu z týmu Exmost Brno Patriku Juchelkovi. Juchelka se stal zároveň i těsným vítězem jedné z netradičních trofejí a sice sošky hokejového brankáře za nejlépe bránícího hráče. Naopak sošku hokejového útočníka vybojoval za nejvyšší počet nastřílených branek jeho oddílový kolega Martin Kučera.

Medaili pro nejlepšího mladšího žáka převzal Jan Mašek, nejlepším starším žákem se stal Jan Mrkáček (oba ZŠ Dobrá Voda u ČB). Jedna medaile putovala také do Žďáru nad Sázavou zásluhou nejlepší ženy turnaje Marcely Kabrdové.

Umístění ostatních Jihočechů: 8. Tomášek, 10. Stolička (oba Boršov Migty Pigs), 11. Petr Honsa (D. Voda), 13. Jabůrek, 14. Vinzenc.

Výsledky soutěží billiard hockey naleznete také na oficielních stránkách Unie hráčů stolního hokeje.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.