Hlavní obsah
Miss Princess moderovali Dominika Myslivcová s Josefem Vágnerem. Foto: Miss Princess

Zpěvák Josef Vágner s růžovou blondýnkou vyhlásili Miss Princess

Zpěvák Josef Vágner si v náročném, předvánočním období našel o víkendu chvíli, aby odmoderoval a zazpíval na finále soutěže Miss Princess, která je určená pro malé dívky, které se alespoň na chvíli mohly cítit jako pohádkové princezny. Na pódiu stál se svou blonďatou kolegyní Dominikou Myslivcovou.

Miss Princess moderovali Dominika Myslivcová s Josefem Vágnerem. Foto: Miss Princess
Zpěvák Josef Vágner s růžovou blondýnkou vyhlásili Miss Princess

Zpěvák, herec a moderátor Josef Vágner jede momentálně své Vánoční tour po českých i moravských městech, kde vystupuje s dětskými pěveckými sbory. Přesto se ale na večer na pražské Boradwayi velmi těšil. 

„Jsem rád, že jsem u toho mohl být, přesto, že momentálně čas počítám na minuty,” svěřil se mladý umělec a také otec malé, čtvrtroční holčičky.

Cílem Miss Princess nejsou světové soutěže ani lukrativní kontrakty tak, jak to bývá u „velkých” soutěží krásy. Tady jde o něco jiného. Organizátoři v čele s blogerkou a českou rekordmankou ve sledovanosti na YouTube Dominikou Myslivcovou chtějí dosáhnout toho, aby se všechny holčičky alespoň na chvíli ocitly v jiném světě, cítily se jako opravdové malé princezny, odnesly si spousty zážitků i nových přátel. A to se i tentokrát povedlo na jedničku s hvězdičkou. 

Slavnostní odpoledne před originálními kulisami muzikálu Kocour v botách se o víkendu konalo ve velkém stylu. Moderátorského mikrofonu se ujala spolu s Vágnerem i patronka soutěže, známá blogerka youtuberka Dominika Myslivcová. Společně si dokonce zazpívali svůj nový hit Růžová blondýna.

Zpěvák navíc představil Holky z naší školky v trochu jiném podání. Své originální vystoupení z muzikálu Kocour v botách předvedli také Petr Ryšavý, Jan Kopečný a jejich „myši”. Českou premiéru měla i desetiletá Karolínka Lískovcová se svým songem Taková chci být. Na závěr všechny přítomné rozplakaly Dominika Myslivcová právě s Karolínkou se svojí verzí známého megahitu od skupiny Holky Pro Mámu.

Pozornost se však samozřejmě soustředila hlavně na soutěžící dívenky, které porotu a diváky pobavili tancem. Porota, do které usedly například Misska Tereza Křivánková, moderátorka Primy Eva Decastelo či vítězka soutěže Pure Models Anna Brodecká a další, měla poprvé v historii možnost hlasovat v přímém přenosu. Umožnil jim to speciálně pro Miss Princess vyvinutý systém od společnosti prodávající nejen mobilní telefony. 

Soutěžící dívenky Ester Zlatohlávková, Natálie Otýpková, Anna Lachmannová a Klára Natálie Štolbová navíc natolik okouzlily majitele agentury Pure Models Management Romana Holárka, že jim nabídl profesionální smlouvu a nafocení booku v hodnotě 10 tisíc korun.

A jak to celé dopadlo?  

Mini Miss Princess od 4 do 6 let

1. místo – Veronika Wojeschová, 5 let – Šumperk

2. místo – Anna Lachmannová, 6 let – Olomouc

3. místo – Freya Franzel, 4 roky – Prostějov 

Mini Miss Internet

Natali Otýpková, 6 let – Opava 

Miss Princess od 8 do 11 let

1. místo – Beáta Brádková, 9 let – Roudnice nad Labem

2. místo – Julie Kramáriková, 10 let – Opava

3. místo – Sabina Bajnoková, 10 let – Brno

Miss Internet 

Jiřina Vocásková, 9 let – Praha

Miss internet  Xiaomi Czech

Kristelle Janssens, 8 let – Dubany 

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků