Hlavní obsah
Ilustrační fotografie Foto: Pavel Jaňurek

Zloději vykradli autosalon, jedno z aut následně zasáhl požár

V neděli 7. srpna vykradli doposud neznámí pachatelé autosalon v Chotěbuzi. K vloupání mělo dojít mezi čtvrtou a šestou hodinou ranní.

Ilustrační fotografie Foto: Pavel Jaňurek
Zloději vykradli autosalon, jedno z aut následně zasáhl požár

Z prostor autosalonu zmizely celkem čtyři vozidla, nářadí, monitory, notebook, vybavení do vozidel, litá kola, aku-vrtačky, či diagnostický přístroj.

"Před odchodem pachatel v prodejních prostorách poškodil odstavená vozidla. U vozidla Fiat Punto je poškozen zadní nárazník a levé přední dveře, u vozidel Alfa Romeo a Fiat Ducato zámek dveří," doplnila k případu tisková mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková.

Dva ukradené vozy nalezli policisté v neděli ráno. Okolo šesté hodiny byl ve Stanislavicích nalezen osobní vůz Jaguar, který byl zcela zničen požárem. Další vůz pocházející z krádeže nalezli policisté na Karvinské ulici v Českém Těšíně poblíž čerpací stanice. Ve voze byla nalezena i část nářadí.

Celková škoda, která autosalonu vznikla, se šplhá ke třem miliónům korun. Celý případ vyšetřuje republiková policie, podle které hrozí pachateli odnětí svobody na dva až osm let.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků