Hlavní obsah
Michal Petrov Foto: Luxor

Ve Zlatém jablku se uskuteční autogramiáda knihy Retro ČS

S autorem série tří knih založených na oblíbeném televizním pořadu Retro ČS se mohou setkat návštěvníci zlínského obchodního centra Zlaté jablko. Michal Petrov, spisovatel a tvůrce pořadu, který mapuje socialistický konzum u nás, bude rozdávat podpisy v knihkupectví Luxor ve středu 7. března od 16 do 18 hodin.

Michal Petrov Foto: Luxor
Ve Zlatém jablku se uskuteční autogramiáda knihy Retro ČS

První ze série autogramiád je připravena na 7. března v knihkupectví Luxor v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko. Čtenářům se zde představí Michal Petrov, autor knih Retro ČS, navazujících na oblíbený stejnojmenný televizní cyklus.

Jedinečné obrazové publikace, které se vracejí do dob minulých a zobrazují éru čtyřiceti let socialistického konzumu, se brzy po svém uvedení na trh staly bestsellery. Pro ty, kteří jedou na vlně retrománie, představuje setkání s Michalem Petrovem možnost probrat, jak se tehdy žilo, co se koupit dalo nebo naopak nedalo, či kam se jezdilo na dovolenou.

Autogramiáda proběhne od 16 do 18 hodin v 1. poschodí obchodního centra.

V přípravě jsou autogramiády dalších atraktivních autorů: Jaroslav Kmenta (březen), Barbara Nesvadbová, Michal Viewegh (duben), Ladislav Špaček (květen).

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků