Hlavní obsah
Tanečníci rychle obsadili parket. Foto: Laco Kajaba

Ve Stříbře se konal první reprezentační ples

Po dlouholeté odmlce se ve Stříbře v pátek 20. ledna opět konal Městský ples, na kterém se mohli návštěvníci pomocí prezentačních infotabulí a letáčků seznámit s prací stříbrských podniků, organizací i škol.

Tanečníci rychle obsadili parket. Foto: Laco Kajaba
Ve Stříbře se konal první reprezentační ples

Firmy dokonce vystavily ve vestibulu vůz, motorky či topné těleso. Pódium obsadila kapela Amati Band, moderátorem večera byl Luděk Holý.

Během večera se na sále postupně představili stříbrští ostrostřelci, studenti gymnázia, imitátor Karla Gotta Milan Fiala, břišní tanečnice a stříbrští ochotníci. Nechyběli ani další představitelé stříbrských organizací.

"Byl to skvělý ples. Celou dobu jsem se dobře bavila. Imitátor zpíval velmi věrohodně," uvedla Kamila Šilingová ze Stříbra. Břišní tanečnice si prý ples také užily. "Náš tanec je trochu netradičním stylem orientálních tanců. Věnujeme se mu už dva a půl roku. Trochu jsme měly trému, ale tu míváme vždy," usmívaly se Kateřina Mattuschová a její sestra Barbora.

Mezi návštěvníky plesu byl také starosta města Bohuslav Červený (TOP 09), který ples zahájil, pozvání přijal i poslanec Václav Votava (ČSSD) a senátor Miroslav Nenutil (ČSSD).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků