Hlavní obsah
Sbor českých bratří Foto: Jiří Vlček

Vánoční jarmark v Mladé Boleslavi měl v programu i návštěvu Templu

Vánoční jarmark se podle očekávání stal jednou z nejnavštěvovanějších akcí na konci roku v Mladé Boleslavi.

Sbor českých bratří Foto: Jiří Vlček
Vánoční jarmark v Mladé Boleslavi měl v programu i návštěvu Templu

Vanoční jarmark který se konal v sobotu 11. prosince od 9.00 do 17.00 hodin. Mnoho lidí navštívilo Českobratrské náměstí, přilehlou pěší zónu a Sbor českých bratří. Mnoho stánků bylo i v ulici Na Karmeli a podel vysokoškolského arealu směrem ke Komenskému náměsti.

Každý kdo navštívil letošní jarmark, rád ochutnal všechny dobroty, které nabízeli prodejci v mnoha stancích. Také zde bylo vidět stankáře s krásnými výrobky všech možných řemeslníků. Nevlídné počasí nemohlo pokazit vánoční atmosféru těchto dní, kdo mohl, ten si náladu zpříjemnil teplou medovinou, svařeným vínem nebo dalšími dobrotami. K dobré náladě přispěli i čerti a čertice ve svém koutku.

V programu jarmarku bylo možné navštívit i městský palác Templ, kde byl připraven velmi zajímavý program. Návštěvníci mohli vidět sklenářské umění při výrobě ozdob, děti si mohly samy namalovat ozdobu, vyrazit si vlastní minci a pak napsat přáníčko Ježíškovi.

Bylo možné si zde prohlédnout textilní a vytvarné techniky. Každý kdo letošní jarmark navštívil si našel to, co ho nejvice zaujalo. Jarmark pořádala společnost Kultura města Mladá Boleslav.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků