Hlavní obsah
Foto: Miroslav Knotek

V plzeňském centrálním obvodu proběhla kontrola podzimních výhrabových prací

V prosinci proběhla na území obvodu kontrola provedených prací, které se týkaly sběru listí a tzv. předvýhrabu a pak následně samotného výhrabu listí. Kontrolu prací provedl starosta plzeňského centrálního obvodu David Procházka a předseda Kontrolního výboru ZMO Plzeň 3 Jiří Strobach.

Foto: Miroslav Knotek
V plzeňském centrálním obvodu proběhla kontrola podzimních výhrabových prací

„Podzimním úklidem prošly rovněž všechny zelené plochy a keřové skupiny, které obhospodařuje třetí plzeňský obvod. Výhraby se nezaměřují pouze na likvidaci spadaného listí, odumřelých částí rostlin, mechů, větviček a jiných nečistot v trávníku snižující jeho kvalitu, ale také na úklid veškerých odpadků, které se na něm nachází,” informoval starosta David Procházka.  

Výměr plochy, na které se tyto práce provádí, je bezmála 128 hektarů.  

„Během kontroly byly zjištěny pouze drobné nedostatky, na které byly úklidové firmy upozorněny,” uvedl Jiří Strobach, předseda kontrolního výboru. „Mohu ale konstatovat, že celkově byly práce provedeny profesionálně a kvalitně a obvod je po stránce spadaného listí dobře uklizen,” dodal Jiří Strobach.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků