Hlavní obsah
Jindřiška Foto: Jana Kolovratníková

Útulek Dášenka v Lučanech nad Nisou hledá psům nové majitele

Útulek Dášenka v Lučanech nad Nisou je soukromou organizací a funguje pod záštitou Ligy na ochranu zvířat ČR. Maximální kapacita je 35 psů a 25 koček. V nabídce tu mají i jiná zvířátka, která skončila na ulici.

Jindřiška Foto: Jana Kolovratníková
Útulek Dášenka v Lučanech nad Nisou hledá psům nové majitele

V současné době útulek hledá nové majitele pro tyto dva psy. 

Jindřiška (věk 7 až 8 měsíců) je živé štěně, temperamentní a dovádivé, miluje lidi, děti, ostatní pejsky a s nadšením mláděte prozkoumává celý svět. Jedná se o zvláštního křížence - oblým, sametovým čumáčkem připomíná šarpeje, zbytek těla s černým vlnitým kožíškem může mít po hovavartovi, knírači nebo podobném plemeni. Je větší střední velikosti (do 20 kg) a už nevyroste, spíš zmohutní.

Nora (věk 1 rok) je velká kříženka německého ovčáka a knírače nebo možná erdelteriéra. Našla se přivázáná na Nové Vsi. Počátky v útulku s ní byly poněkud těžké, byla hodně živá, musela všude všechno prozkoumat a bylo jí úplně jedno, že za sebou vláčí na vodítku lidské ubožáky, kteří jí absolutně nestačili. Musíme ale spravedlivě přiznat, že postupem času se Nora zklidnila a dá se říct i zmoudřela, už není tak rozjívená. Je to poměrně samostatná a sebevědomá fenka.

Kontakt:

Liga na ochranu zvířat ČR, Útulek Dášenka
Lučany 627
Jablonec nad Nisou
468 71

Tel: 483 300 208
Mobil: 606 472 619

E-mail: lozutulekdasenka@seznam.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků