Hlavní obsah
Na benefičním mikulášském koncertu zazpívala například Eva Matějovská. Foto: Dušan Prouza

Umělci potěšili klienty Domova Laguna Psáry

V Psárech u Prahy proběhl 1. prosince benefiční mikulášský koncert a večírek na podporu klientů Domova Laguna Psáry. Předvánoční setkání rodin s dětmi a klientů Domova s mikulášskou nadílkou, skvělou hudbou, zábavným programem pro děti i dospělé a svátečním pohoštěním proběhlo ve skvělé atmosféře.

Na benefičním mikulášském koncertu zazpívala například Eva Matějovská. Foto: Dušan Prouza
Umělci potěšili klienty Domova Laguna Psáry

Během odpoledne a večera si klienti a návštěvníci Domova Laguna Psáry užili magické představení kouzelníka Paula Merilda, zahráli a zazpívali jim Vojtěch Šenkýř, Matěj Tauš a The Stokes, kapela Naděje, František Nedvěd ml. se svým bandem, Standa Čermák a Eva Matějovská. Nechyběl samozřejmě Mikuláš a jeho povedená parta s nadílkou pro děti a klienty Domova.

„Jménem pořadatele akce, zapsaného spolku Kultura na dlani, bych velmi rád poděkoval všem příchozím, kteří podpořili dobrou věc, a našim skvělým partnerům za jejich podporu letošní benefiční mikulášské akce v Domově Laguna Psáry. Především chci jmenovat Středočeský kraj, Partners Financial Services, AW TOOLS INTERNATIONAL, GREEN DAVID, Matthew K. Laker, MA -  American Therapist in Prague, Cyklo Point Labské Chrčice a agentury Cathedral a Persum PR. Zvláštní poděkování patří také Café de HONDURAS, ČSOB, MUDr. Janu Břízovi, CSc., MBA a Pavlu Brabačovi z FPS Repro. A samozřejmě nemůžeme zapomenout na samotný Domov Laguna Psáry,“ řekl Mgr. Petr Lein, předseda spolku.

Domov Laguna Psáry nabízí dětem, mládeži i dospělým lidem s mentální retardací nejen profesionální speciálně pedagogickou péči, výchovu a vzdělávání, ale také normální lidský přístup a podmínky ke spokojenému životu. Domov je pro své obyvatele atraktivní nejen krásnou přírodou, která ho obklopuje, ale i vybavením nových moderních areálů, které nabízejí komplexní služby pro klienty s různou mírou a závažností postižení.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků