Hlavní obsah
Jaroslav Dušek je tradičním hostem Týdne kultury na Valašsku, jeho představení bývají vyprodána. Foto: archiv Resortu Valachy

Týden kultury přidává další dvě představení: Jaroslava Duška a La Putyku

Program charitativního festivalu Týden kultury na Valašsku, který se uskuteční 22. až 29. srpna, se pro velký zájem návštěvníků rozroste o dvě další představení. Nově nabídne v osmi dnech celkem třináct vystoupení.

Jaroslav Dušek je tradičním hostem Týdne kultury na Valašsku, jeho představení bývají vyprodána. Foto: archiv Resortu Valachy
Týden kultury přidává další dvě představení: Jaroslava Duška a La Putyku

„Dvě představení se po zahájení prodeje záhy zaplnila, proto jsme u nich přidali termíny navíc. Jde o Čtyři dohody Jaroslava Duška, které nově zařazujeme i na 29. srpna, a Slapstick Sonatu od Cirku La Putyka 23. srpna. Máme radost, že je o festival takový zájem. Navíc díky tomu bude také vyšší výtěžek, který letos opět věnujeme na dobročinné účely – rodině postiženého Míši Žitníka z Velkých Karlovic a mobilnímu hospicu Strom života,“ uvedl generální ředitel pořádajícího Resortu Valachy Tomáš Blabla.

Kromě Jaroslava Duška, jehož představení se převážnou měrou podílejí na výši výtěžku, a La Putyky se mohou diváci těšit na Commedii Dell´Arte s Markem Danielem a Pavlem Liškou, Cavemana, 3 verze života s Lindou Rybovou, Splašené nůžky Městského divadla Zlín, Bosé nohy v parku s Veronikou Freimanovou a Rudolfem Hrušínským, komedii Vinetůůů, Rychlé šípy a Nezbednou pohádku. Vstupenky lze koupit na www.tydenkultury.cz.

Neobyčejnou atmosféru festivalu dodává místo konání: speciálně kvůli tomu bude v údolí Léskové pod Spa hotelem Lanterna opět postaveno cirkusové šapitó s kapacitou 600 míst.

Hosté navíc mohou festival spojit i s dalším letním programem ve Velkých, třeba návštěvou dětského parku Razulák hned u šapitó, blízkého relaxačního centra Wellness Horal s termálními bazény, golfového hřiště, půjčovny segwayů a elektrokol, Kulíškovy naučné stezky či nového dětského hřiště a populární terasy s nabídkou valašských specialit u hotelu Horal. 

Program Týdne kultury na Valašsku

středa 22. 8. - La Putyka - Slapstick Sonata

čtvrtek 23. 8. – La Putyka – Slapstick Sonata

čtvrtek 23. 8. - Spolek Sešlých - Commedia Dell'Arte

pátek 24. 8. - Městské divadlo Zlín - Splašené nůžky

sobota 25. 8. - Ochotníci Lukoveček - Nezbedná pohádka

sobota 25. 8. - Divadlo Pecka - Vinetůůů 

sobota 25. 8. - Agentura Harlekýn - Bosé nohy v parku

neděle 26. 8. - Ochotníci Fryšták - Rychlé šípy 

neděle 26. 8. - Caveman

neděle 26. 8. - Divadlo verze - 3 verze života

pondělí 27. 8. - Jaroslav Dušek - Čtyři dohody

úterý 28. 8. - Jaroslav Dušek - Pátá dohoda

středa 29. 8. – Jaroslav Dušek – Čtyři dohody

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků