Hlavní obsah
Zámek Křtiny - účelové zařízení se širokým zaměřením Foto: Ing. Tomáš Srnský

Svatební den zažijí návštěvníci zámku ve Křtinách

Na pozemku Mendelovy univerzity v Brně se bude konat pro zaměření univerzity zcela netradiční akce. Svatební den otevřených dveří se však do prostoru zámku Křtiny nesporně hodí nejen z důvodu blízkosti kostelu Svaté Panny Marie, ale také z důvodu jedinečného prostředí a zázemí přímo na zámku.

Zámek Křtiny - účelové zařízení se širokým zaměřením Foto: Ing. Tomáš Srnský
Svatební den zažijí návštěvníci zámku ve Křtinách

Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny Mendelovy univerzity v Brně jako pořadatel akce návštěvníkům představí nejen prostory a služby zámku Křtiny, ale také dalších organizací, které se svatebního dne účastní.

Hosté si tak mohou prohlédnout, vyzkoušet či ochutnat cukroví, svatební menu, svatební líčení a účesy, ale také svatební šaty a pánské obleky. Perličkou bude nejen krásně nazdobené svatební auto, ale také například květinová výzdoba vytvořená různými organizacemi, mezi nimiž se bude prezentovat i další organizační součást Školního lesního podniku.

Svatební den se koná v pátek a sobotu 7. a 8. března a vstup na něj je pro návštěvníky zcela zdarma. Mohou si tak prohlédnout nejen místo pro svatební hostinu, ale také prostor, kde by mohl proběhnout jejich obřad.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků