Hlavní obsah
Foto: Městská policie Plzeň

Skvrňanští a borští strážníci dostali nová kola

Pondělní Zastupitelstvo Městského obvodu Plzeň 3 mělo mimořádné zakončení, kdy zástupci služeben Městské policie Plzeň, které působí na třetím plzeňském obvodu, převzali z rukou starosty MO Plzeň 3 Radislava Neubauera „nové dopravní prostředky“.

Foto: Městská policie Plzeň
Skvrňanští a borští strážníci dostali nová kola

„Chtěl bych poděkovat plzeňskému centrálnímu obvodu, že vyhověl naší žádosti. Díky těmto kolům se strážníci mohou rychle dostat i do míst, která jsou vozidlem těžko dostupná a dojde i k úspoře pohonných hmot,” uvedl velitel Městské policie Karel Mach.  

„Rádi jsme Městské policii Plzeň vyšli vstříc. Hlídky strážníků jsou tak mobilnější, přesto ale neztrácí kontakt s občany,” řekl starosta centrálního obvodu Radislav Neubauer.

„Stávající kola, která strážníci využívali, jsou už za hranicí své životnosti. Proto jsme uvolnili potřebné finance na nákup z našeho obvodního rozpočtu,” informoval Radoslav Škarda, I. místostarosta MO Plzeň 3.

„Jednou z našich priorit je bezpečnost v našem obvodě, a tudíž i podpora městské policie, které se snažíme věnovat systematicky a předání těchto jízdních kol je jedním z příkladů naší vynikající spolupráce,” dodal David Procházka, místostarosta centrálního obvodu.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků