Hlavní obsah
Škwor Foto: Petr Štrympl

Rádio rocku - mostecké Gama rádio oslaví 2. narozeniny

V Mostě na koupališti Ressl v pátek 10. 6. 2011 proběhne oslava 2. narozenin Gama rádia, rádia rocku.

Škwor Foto: Petr Štrympl
Rádio rocku - mostecké Gama rádio oslaví 2. narozeniny

Mostecké rádio Gama oslaví svůj druhý rok vysílání open air festivalem na koupališti. Vše začíná v 15 hodin. Na pódiu se nejprve představí dvě kapely, které si v hlasování vybrali sami fanoušci - heavyrockoví GROCK z Bíliny a pop-punk z Mostu - NO BRAKES. Dále pak zahrají rocket´n´ Roll z Teplic – BLUE ROCKET, pražská hardcore-country partička WALDA GANG, liberecká smečka KRUCIPÜSK a nu-metal v podání kapely ŠKWOR.

Na návštěvníky čeká vedle skvělé rockové muziky také vyhlášení soutěží Gama rádia VYCHECHTEJ SI NOTEBOOK a NAMALUJ SVÉHO MODERÁTORA a další soutěže v příjemném prostředí koupaliště Ressl v Mostě. Koupání v bazénu bohužel nebude možné z technických důvodů.

LINE-UP:15.00 – GROCK (Bílina) – 2. místo – hlasování 16.00 – NO BRAKES (Most) – 1. místo – hlasování 17.00 – BLUE ROCKET (Teplice) 18.00 – WALDA GANG (Praha) 19.30 – KRUCIPÜSK (Liberec) 21.00 - ŠKWOR (Praha)

Předprodej: Ticketstream, Centrum rozvoje turismu Most, Intus Litvínov, Citadela Litvínov a taky Gama rádio (u nás lístky pouze ve všední dny mezi 8 – 11.30 h.)

 

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků