Hlavní obsah
Místo nehody ve Velkých Karlovicích Foto: HZS Zlínského kraje

Pro vážně zraněnou spolujezdkyni motorkáře na Vsetínsku přiletěl vrtulník

Vrtulník pro vážně zraněnou spolujezdkyni řidiče motorky přivolali v sobotu 23. června ráno záchranáři do Velkých Karlovic na Vsetínsku.

Místo nehody ve Velkých Karlovicích Foto: HZS Zlínského kraje
Pro vážně zraněnou spolujezdkyni motorkáře na Vsetínsku přiletěl vrtulník

„Při střetu motocyklu s osobním autem žena přeletěla vůz a dopadla na silnici,“ sdělila tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková s tím, že motorkář a řidička osobního automobilu vyvázli bez zranění.

Hlášení o nehodě přijal operační důstojník HZS krátce před devátou hodinou ranní. Na místo události okamžitě vyslal hasiče z města Karolinky.

„V době jejich příjezdu byla vážně zraněná žena v péči záchranářů, kteří pro ni povolali vrtulník. Hasiči asistovali při jejím ošetření a zajistili místo pro přistání vrtulníku, který ji transportoval do nemocnice,“ uvedla tisková mluvčí.

Obě vozidla pak hasiči zabezpečili proti vzniku požáru a sorbentem zasypali uniklý benzín z motorky. V místě nehody byla komunikace zcela uzavřena. Po odklizení motocyklu a auta hasiči uklidili vozovku od střepů a úlomků z vozidel a kyvadlově řídili dopravu. Příčinu nehody šetří dopravní policisté.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků