Hlavní obsah
PČR vyhlásila celostátní pátrání po zmizelém luxusním automobilu na Orlickoústecku. Foto: PČR

Policisté pátrají po luxusním osobním automobilu

Policie ČR - KŘP Pardubický kraj vyhlásila celostátní pátrání po luxusním osobním automobilu Mercedes Benz GLE 350, který zatím beze stopy zmizel v neděli 18. listopadu z parkoviště v Lanškrouně.

PČR vyhlásila celostátní pátrání po zmizelém luxusním automobilu na Orlickoústecku. Foto: PČR
Policisté pátrají po luxusním osobním automobilu

Kam zmizelo luxusní osobní vozidlo značky Mercedes Benz GLE 350 se od pondělí 19. listopadu snaží zjistit lanškrounští policisté, kteří spolu s kriminalisty vyhlásili po zmizelém automobilu celostátní pátrání.

Majitel auto zaparkoval v neděli v 23.30 hodin na Slovenské ulici v Lanškrouně a vozidlo řádně uzamkl. V pondělí krátce před šestou hodinou ranní zjistil, že auto s bezklíčovým startováním za 3 miliony korun je pryč.

Podle sdělení policejní tiskové mluvčí Lenky Vilímkové byl osobní automobil Mercedes Benz typu GLE 350 D 4MATIC 166, bílé barvy, roku výroby 2016, dne 19. listopadu zařazen do databáze pátrací evidence PČR. Pachateli hrozí osmiletý trest odnětí svobody.

Policie žádá občany o sdělení veškerých údajů vedoucích k vypátrání uvedeného vozidla na linku 158, případně nejbližší služebně PČR, nebo o zaslání e-mailu na adresu operačního odboru Policejního prezídia PČR - pp.oo.operacni@pcr.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků