Hlavní obsah
mapa závodu Foto: Dagmar Stehlíková

Občanské sdružení Rock co rok zve do Libochovic na premiérový krosový závod

Občanské sdružení Rock co rok uspořádá 25. května v Libochovicích běžecký krosový závod nazvaný 9999m s Rock co rok.

mapa závodu Foto: Dagmar Stehlíková
Občanské sdružení Rock co rok zve do Libochovic na premiérový krosový závod

Sobota 25. května se tučným písmem zapíše do několika kalendářů. Tento den se totiž podaří integrovat sport a kulturu v Libochovicích. Občanské sdružení Rock co rok, známé v regionu Dolního Poohří především pořádáním multižánrových kulturních festivalů připravuje na tento den běžecký krosový závod s názvem 9999m s Rock co rok.

Uvedený projekt je novinkou velmi populárního sportovního seriálu Král Středohoří, který tvoří sedmnáct závodů pro širokou veřejnost (běhy – triatlony – kola). Zázemí, start a cíl celého podniku bude v městském parku v Libochovicích a trasa povede kouzelnou krajinou kolem zříceniny kdysi hrdého Házmburku. Pro děti je připraven Běh parkem a pro dospělé pak večerní open air taneční zábava, která završí snažení všech závodníků i pořadatelů.

Smyslem činnosti Rock co rok o. s. je prevence negativních jevů ve společnosti, smysluplné trávení volného času a upevňování přátelského vztahu k přírodě, historii, kultuře, sportu a lidem kolem nás. Toto občanské sdružení chce všem bez rozdílu věku nabízet kulturní (hudbu, divadlo, film), společenské (dětské dny, karnevaly) a sportovní (Koloběžkyáda, Kulatý svět) vyžití během celého roku.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků