Hlavní obsah

Nákupní centrum Eden zve na kuchařskou show

Kuchařská show určená především ženám je připravena v pražském nákupním centru Eden od 11. do 14. května. Známí kuchaři představí různé druhy přípravy jídel. Na programu bude příprava jídel českých, italských, indických, čínských, mexických, španělských i amerických.

Nákupní centrum Eden zve na kuchařskou show

Ve středu 11. května od 17 do 19 hodin předvede Jiří Babica, kuchař známý z pořadu Babicovy dobroty, jak lze rychle i jednoduše připravit chutná česká jídla. Na pořadu bude také italská kuchyně.

O den později ve stejném čase bude na programu čínská a indická kuchyně. Finalista soutěže Česko Slovensko má talent a Mistr ČR v moderní magii Radek Bakalář předvede přípravu jídel z těchto exotických zemí.

V pátek 13. května od 17 do 19 hodin je na programu mexická a americká kuchyně, návštěvníci uvidí, jak se vaří s avokádem, koriandrem nebo limetkou. Pro pobavení je nainstalována originální americká atrakce - býk, kterého mohou zákazníci přímo v nákupním centru zkrotit. Býka zkrotí každý, kdo se v jeho sedle po dobu show udrží.

Na sobotu 14. května od 14 do 16 hodin jsou připraveny cukrářské speciality a španělská kuchyně. Pro pobavení vystoupí dívčí pěvecká a taneční skupina 5ANGELS.

Při akci bude k dispozici brožura, která obsahuje fotografie kuchařů i recepty jídel, které budou předváděny. Kuchařská show bude zakončena autogramiádou zúčastněných kuchařů.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků