Hlavní obsah
Foto: Miroslav Knotek

Na poslední předprázdninové setkání s vedením obvodu na Nové Hospodě přišla stovka občanů

Na poslední červnové setkání s občany se vedení centrálního plzeňského obvodu v rámci sezony letních akcí Na špekáček s Trojkou vypravilo v úterý 18. června na Novou Hospodu. I tentokrát bylo velmi teplé počasí, přesto akci navštívilo letošní rekordní množství místních občanů, rovná stovka.

Foto: Miroslav Knotek
Na poslední předprázdninové setkání s vedením obvodu na Nové Hospodě přišla stovka občanů

Ti si přišli opéct špekáček, poslechnout příjemnou country muziku v podání kapely The Bowře, ale hlavně si popovídat se zástupci vedení obvodu, tedy starostou Davidem Procházkou a I. místostarostou Petrem Balounem o životě na Nové Hospodě a nejen tam.

„Setkání s občany v areálu Sokola jsou vždy příjemná a mají úžasnou atmosféru. Překvapilo nás a zároveň potěšilo, že si sem našli cestu i občané z jiných částí našeho obvodu,” shodují se oba představitelé.

Tak jako při minulých setkání s občany ve Skvrňanech, na Valše, Borech a v Radobyčicích vedení obvodu spolu se zástupci Městské policie Plzeň nasbíralo podněty od místních, ale i „přespolních“.

„Dostali jsme opět mnoho zajímavých podnětů, které nyní buď sami, nebo s dalšími úřady budeme řešit. Jednalo se například o stížnosti na parkování kamionů na výjezdu z Nové Hospody, připomínky k MHD, k výstavbě nových parkovacích míst, chodníků a dětských hřišť či připomínky k veřejnému pořádku,” informoval David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

„Právě lidé z jiných částí obvodu nás upozorňovali na problémy v centru města, např. na nepořádek, problematiku parkování, potíže s vysokými nájezdy na cyklostezky či celkový stav Centrálního autobusového nádraží,” doplnil Petr Baloun, I. místostarosta MO Plzeň 3.

Setkávání s občany obvodu při táboráku v tomto pololetí sice skončilo, ale již v září budou následovat ještě dvě setkání, a to 10. září s občany Výsluní v Českém údolí a 17. září s obyvateli Skvrňan v parku Na Okraji.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků