Mostečtí Lišáci na druhém místě

Novinky, Tomáš Vítámvás

Zatímco nejvyšší soutěž družstev billiard-hockeye letos začne nezvykle až v březnu, nižší soutěže odstartovaly tradičně v prvním únorovém víkendu.

utkání 2. ligy družstev 2011 - skupina Praha

Lišáci Most vtrhli do druhé ligy stejně jako loni do ligy třetí a v domácím prostředí dostáli svému jménu. S přehledem porazili Litvínov, ESH Praha i Pečky a podlehli pouze favoritovi skupiny ze Stochova.

Úvodní kolo naopak vůbec nevyšlo Litvínovu. Tým, který loni skončil třetí a jen těsně mu unikl postup do finálového turnaje, zaznamenal jen jednu výhru. Ze třech porážek byly navíc dvě s nulou.

2. liga družstev – skupina Praha – tabulka po 1. kole

2. liga družstev – skupina Praha – tabulka po 1. kole 1. Sokol Stochov

2. liga družstev – skupina Praha – tabulka po 1. kole 1. Sokol Stochov 2. Lišáci Most 3. ESH Praha 4. StarColor Litvínov 5. Saints Pečky

6. Mighty Pigs Boršov n.V.

Ve 3.lize, která nemá na rozdíl od vyšších soutěží pevné rozlosování, nastoupila k zápasům zatím jen polovina účastníků. Všech pět týmů aktivních v první kole alespoň jednou bodovalo. S minimálním náskokem se v čele usadil Bufet ze z Plzně, následován SVČ Most a BHC 4. ZŠ Most.

Jeden z posledních finálových turnajů, které ještě měly uzavřít hodnocení sezóny 2010, byl v Brně Masters TOP 8. Do finále Masters se v loňské sezóně probojoval Tomáš Fleišman (BHC AB STAIN Most). V turnaji samotném pak mostecký hráč obsadil šesté místo. Samotná účast ve finále je velkým úspěchem. Fleišman je teprve druhým hráčem, který si tento prestižní turnaj zahrál.

Masters TOP 8 – finálový turnaj: 1. Miroslav Škorpík (BHC Dragons Brno), 2. Jaromír Procházka, 3. Martin Kučera (oba SHL SDS Exmost Brno), …, 6. Tomáš Fleišman (BHC AB STAIN Most)

V tomto týdnu hráči z Mostecka do soutěží v billiard-hockeyi šprtci nezasáhnou. Ve čtvrtek se ale bude hrát v SVČ Most o body do Českého poháru v táhlovém hokeji Chemoplast. Turnaj je otevřen všem zájemcům. Informace jsou k dispozici na http://www.smshsk.cz/souteze.

Informace, pozvánky a výsledky na soutěže v billiard-hockeyi šprtci naleznete na http://www.uhshbrno.cz.