Hlavní obsah
Foto: Městský úřad Znojmo

Městský úřad ve Znojmě v pondělí otevře, dál ale doporučuje online komunikaci

Městský úřad Znojmo přechází od pondělí 20. dubna z nouzového režimu na režim standardní.

Foto: Městský úřad Znojmo
Městský úřad ve Znojmě v pondělí otevře, dál ale doporučuje online komunikaci

Podatelny, pokladny, matrika i odbor správní fungují jako před opatřeními, tj. i mimo úřední dny. Stejně tak ostatní odbory fungují bez omezení. Pro neúřední dny, tedy mimo pondělí a středu, však platí, že schůzky a jednání s úředníky budou možné pouze po předchozí domluvě.

„Prevence a bezpečnost občanů i zaměstnanců jsou na prvním místě, a tak jsme jednak prostory úřadu dezinfikovali, jednak budou naši zaměstnanci vybaveni ochrannými pomůckami, jako jsou roušky, respirátory a štíty. Samozřejmostí je dezinfekce, která bude k dispozici takříkajíc na každém kroku,“ informoval starosta Jan Grois.

V důsledku maximální snahy o zajištění ochrany zdraví veřejnosti i zaměstnanců přesto úředníci doporučují osobní návštěvou úřadu řešit pouze nezbytné a neodkladné záležitosti, které nejdou vyřešit jiným způsobem. Všeobecně preferují elektronickou a telefonickou komunikaci s úřadem.

Podání, která není nutné potvrzovat razítkem podatelny, je možné i nadále vhodit do boxu podatelny, jenž je umístěn na vchodu do úřadu Obrokové 1/12.

Dále úřad prosí o zvážení, zda je nutné realizovat podání, která není možné učinit elektronicky, okamžitě. Zaměstnanci městského úřadu jsou připraveni konzultovat s veřejností jednotlivé případy „na dálku“ a najít jiná vhodná řešení, a to bez negativních dopadů na veřejnost.

Poplatek za odpady i další platby se doporučuje provést elektronicky, taktéž všechny platby

Další informace: www.opatreniznojmo.cz. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků