Medaile a tituly z halového atletického mistrovsví Karlovarského kraje putují do Chodova

Novinky, Miloš Volek

Jedenáct titulů a dvacítku dalších medailí dovezli atleti ŠAK Chodov z halového mistrovství jednotlivců Karlovarského kraje.

Na startu v blocích připraven Jan Ullmann. Ještě netuší, že si doběhne pro stříbrnou medaili v novém osobním rekordu .

V sobotu 24. ledna proběhy v hale Olympu Praha Mistrovské halové závody o tituly mistra Karlovarského kraje. Zúčastnila se jich i dvacítka vybraných atletů ŠAK Chodov.

Nejvíce medailí vybojoval starší žák Jan Ullmann, který zasáhl do 4 disciplín a dovezl 4 medaile.

Nejúspěšnějším byl Radek Dojčar, který nastoupil ve třech disciplínách a dovezl tři tituly mistra Karlovarského kraje .

Mistrovské tituly kromě Radka Dojčara (dálka, koule, 300 m) vybojovali Jiří Stark (60 m př., výška,) dorostenci Michal Kudža (koule), Radek Šaroch (60 m př., výška), Nikola Šustrová (koule), juniorka Nikola Nemčeková (60 m př.) a mezi muži Tomáš Skála (koule).

Značný počet představovalo dosažení druhých míst: mezi mladšími žáky Fabian Lochschmidt (1000 m), Ondřej Sladký (výška), mezi staršími žáky Šimon Gondek (dálka, výška), Jan Ullmann ( 60 m, 150 m), Jan Gurban (800 m), Martin Tonhauser (koule), Jakub Sussenbeck (300m). Mezi dorostenci stříbro získal Vašek Mol (800 m), mezi juniorkami Nikola Nemčeková (60 m, 200 m).

Medaile bronzové vybojovali mladší žák Fabian Lochschmidt na výšce, v kategorii starší žactvo Jan Ullmann (dálka, výška), Šimon Gondek (koule), Ula Matoušová (koule) a Hanka Zápotocká (výška).