Hlavní obsah
Foto: Miroslav Knotek

Mateřinky obdržely v rámci dopravní výchovy další koloběžky a helmy

Plzeňský centrální obvod dlouhodobě podporuje dopravní výchovu na mateřských školách na svém území, neboť patří mezi nejdůležitější oblasti v bezpečnosti silničního provozu u dětí.

Foto: Miroslav Knotek
Mateřinky obdržely v rámci dopravní výchovy další koloběžky a helmy

Stejně jako v minulých letech věnoval mateřským školám pro teoretickou i praktickou výuku pro děti další koloběžky a bezpečnostní helmy.

„Uvědomujeme si důležitost akcí, které přispívají ke zvýšení efektu výchovně-vzdělávací práce při dopravní výchově ve školách, k tomu, aby se děti chovaly správně a bezpečně v provozu na pozemních komunikacích a které napomáhají ke snižování nehodovosti dětí. Proto je velice rádi podporujeme,” uvedl Petr Baloun, I. místostarosta MO Plzeň 3.

Nedlouho po uskutečněném velkém finále dopravní výchovy předal starosta David Procházka spolu s I. místostarostou Petrem Balounem mateřským školám koloběžky a helmy, aby si děti mohly získané znalosti i nadále obnovovat a procvičovat.

„Vždy zdůrazňujeme, že bezpečnost v obvodu a zejména bezpečnost našich dětí je prioritou. Proto vítáme všechny aktivity, které zvyšují jejich bezpečnost na ulicích. Nedílnou součástí jejich zajišťování je pak naše úzká spolupráce s Městskou policií Plzeň, Policií České republiky, Autoklubem a BESIPem,” dodal David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků