Hlavní obsah
Foto: Barbora Machová

Maškarní ples ve Slané bavil místní i přespolní

Jako každý rok, i letos Český svaz žen Slaná uspořádal Maškarní ples. Místní i přespolní, masky i hosté se 26.ledna 2019 skvěle bavili.

Foto: Barbora Machová
Maškarní ples ve Slané bavil místní i přespolní

Večer 26. ledna v osm hodin večer začal ožívat kulturní dům vesnice Slaná u Semil. Místní svaz žen zde totiž tradičně chystal Maškarní ples.

Již u vchodu si nešlo nepovšimnout velké spousty cen v tombole. V sále, o jehož výzdobu se postaraly děti ze slánské školy, bylo také veselo. K tanci i poslechu hrála kapela Hogo Fogo a večerem provedla moderátorka Hanka. Popíjely se míchané koktejly, něco ostřejšího se nalévalo ve sklípku.

O krásné masky letos opravdu nebyla nouze. K vidění byli Jan Žižka s družinou, Svatá rodina, potápěč, želvy Ninja, Simpsonovi, Mickey Mouse s Minnie Mouse, Pipi Dlouhá punčocha, Tetrisové kostičky, mim, vodník, Kleopatra a další.

Nejvíce bodů od nezávislé poroty dostali dva muži, kteří se převlékli za spermie. Oceněné masky si odnesly spousty cen, první tři umístění navíc úžasné dorty.

Zlatým hřebem večera se stalo vystoupení členek svazu. Parkety se otřásaly z jejich tance, ale i potleskem přihlížejících.

Byla by velká škoda pustit tradici Maškarních plesů ve Slané, proto ČSŽ Slaná už přemýšlí o plese následujícím. Můžete se těšit na 15. února 2020.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků