Hlavní obsah
Foto: archiv města Bohumína

Letní kino v Bohumíně nabídne filmy pro teenagery i pohádky pro děti

Polovinu sezóny má za sebou letní kino v Bohumíně. Počasí divákům zatím přeje a podle předpovědi by mělo vydržet i v srpnu. Program slibuje filmovým fandům hitovky pro teenagery a v závěru prázdnin také populární animáky pro děti.

Foto: archiv města Bohumína
Letní kino v Bohumíně nabídne filmy pro teenagery i pohádky pro děti

„V druhé polovině letní sezóny lákáme do areálu v parku Petra Bezruče především mladší ročníky,“ říká ředitel K3 Bohumín Karel Balcar. Jak dodává, na programu jsou v první polovině měsíce filmy pro náctileté, mezi nimiž kralují ty, na jejichž vzniku se podíleli asijští tvůrci – Wonder Woman a také Power Rangers: Strážci vesmíru. Vysokou návštěvnost slibuje i populární silák s mocným kladivem Thor či pokračování jedné z nejvtipnějších „marvelovek“ Strážci galaxie.

„Vybírali jsme snímky, které mají vysoké ohodnocení v česko-slovenské filmové databázi, a současně o nich víme, že jsou u mladých lidí oblíbené. V druhé polovině měsíce, kdy už se dříve stmívá, jsme vyladili program tak, aby si zážitek letního kina mohly užít i menší děti,“ vysvětluje Balcar.

Od soboty 18. srpna odstartuje série vesměs animovaných filmů, jejichž promítání začne už v 20:30 hodin. Rodiny s dětmi se mohou těšit na Obra Dobra, Odvážnou Vaianu, Balerínu, Auta, Emoji ve filmu, Šmouly a jejich zapomenutou vesnici a další pohádky.

Posledním snímkem, který letní kino odvysílá, bude nejúspěšnější animovaný film roku 2017 s názvem Coco. Příběh z dílny renomovaného studia Pixar se pyšní Zlatým glóbem a vypráví strhující příběh mexického chlapce, který se ocitne v překrásné a barevné říši mrtvých, aby odhalil tajemství svých předků.

Vstupné na všechny filmy promítané v letním kině je 80 nebo 90 korun, návštěvníci mohou využít akci 1+1 zdarma, kdy ke každé vstupence po předložení speciálního letáku dostanou druhou zdarma. Diváci mají k dispozici podsedáky i repelenty.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků