Hlavní obsah
Svatební veletrh Pardubice Foto: Adéla Trávníčková

Konec ledna bude v Pardubicích patřit svatbám a snoubencům

Svatba je významnou událostí v životě každého člověka a také v životech jejich blízkých. Z jednotlivců se stává nová rodina. Jak si ale svůj vysněný svatební den D opravdu užít bez zbytečných starostí? I o tom bude informovat svatební veletrh v Pardubicích.

Svatební veletrh Pardubice Foto: Adéla Trávníčková
Konec ledna bude v Pardubicích patřit svatbám a snoubencům

Nejnovější trendy se návštěvníkům představí v módních přehlídkách svatebních a společenských šatů a oblečení pro pány, floristé představí trendy roku 2017 v květinových dekoracích a vazbách pro svatební příležitosti, vizážisté a kadeřníci předvedou proměnu líčením a účesem modelky v okouzlující nevěstu.

Zazní hudba k obřadu i ke svatební hostině, k ochutnání budou sladké i slané delikatesy, inspirace se bude týkat i snubních prstenů. Fotografové poradí, na co při zhotovování svatebních fotek nezapomenout.

Svatební veletrh Pardubice se koná ve foyer budovy ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí a otevře své brány v pátek 27. ledna ve 14 hodin odpoledne a v sobotu 28. ledna v 10 hodin dopoledne. Program veletrhu oba dva dny končí v 18 hodin.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků