Hlavní obsah
Jan Révai a Jarmil Škvrňa v komedii Láska a párečky Foto: archiv VIP Art

Jan Révai se vrací na pódium s mistrovsky napsanou komedií Láska a párečky

Herec Jan Révai je představitelem rolí spíš svůdníků nebo naopak drsňáků či podvodníčků. Že by ale byl komickým typem? Proč ne? Právě on hraje jednu z hlavních roli v hořké francouzské komedii Láska a párečky, která se v obnovené premiéře vrací na česká divadelní prkna.

Jan Révai a Jarmil Škvrňa v komedii Láska a párečky Foto: archiv VIP Art
Jan Révai se vrací na pódium s mistrovsky napsanou komedií Láska a párečky

Mistrovsky napsaná komedie Láska a párečky bude mít pražskou premiéru 4. listopadu v Divadle U Hasičů. Co všechno se semele, když uděláte grilovačku se svými ex? To divákům představí kromě zmíněného Revaie i Karel Zima, Kateřina Janečková, Ernesto Čekan a Jarmil Škvrna.

„Zasmát se můžete už během předpremiéry, která je naplánovaná na 13. října v KD Sítná, Kladno,“ uvedl producent představení Martin Novák, který hodlá komedii divákům představit po celé republice. Představení bude primárně zájezdové.

Tato hra byla označena za Hru Francie 2004. Její nezapomenutelný divácký zážitek silně ovlivní i vynikající překlad, režie a herecké výkony. Jde o příběh, kde se komickým způsobem demonstrují problémy nastupující dospělosti.

„Odhalit uprostřed noci pravdu, může být někdy velmi, velmi… Ale co budu prozrazovat, přijďte se podívat,“ říká sám Jan Révai, který si pochvaluje spolupráci s hereckými kolegy, s nimiž se těší na diváky po celé republice.

A o čem že komedie Láska a párečky je? Margot, mladá atraktivní žena nemající příliš dobré zkušenosti se svými bývalými vztahy, si pozve na chalupu na grilování své tři expartnery, kteří o sobě vzájemně nikdy nevěděli a neznají se.

Margot opět zamilovaná, byla svým novým exotickým přítelem požádána o ruku. Od této riskantní grilovačky si slibuje, že jí vrátí důvěru v mužské pohlaví a dodá odvahu k tak závažnému životnímu kroku. Pohyb po podobném „minovém poli“ však není bez rizika, což se bohatou měrou potvrdí, když se na večírku objeví i její nový přítel…

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků