Hlavní obsah
Zlínský koncert Věry Špinarové proběhne ve Velkém kině. Foto: Robert Rohál

Jako host Věry Špinarové zazpívá na jejím zlínském koncertě Petr Bende

S výběrem svých nejlepších písniček vystoupí v pátek 23. listopadu ve Zlíně Věra Špinarovou. Doprovodí ji kapela vedená jejím synem Adamem Pavlíkem, přičemž jako host vystoupí zpěvák Petr Bende.

Zlínský koncert Věry Špinarové proběhne ve Velkém kině. Foto: Robert Rohál
Jako host Věry Špinarové zazpívá na jejím zlínském koncertě Petr Bende

Ikona českého popu si tentokrát přizvala do programu zpívajícího skladatele, jehož talent velice obdivuje. I proto nebude chybět na zlínském koncertě, jehož začátek je stanoven na 19.30 hodin. Zatímco Petr Bende vystoupí s blokem písniček, hlavní hvězdě bude patřit zcela zákonitě podstatně větší prostor.                                                                                                                                                                             

"Doprovází mě kapela, která si říká Adam Pavlík Band a kterou už mám za zády snad už deset let. A co na koncertě zazpívám? Řekla bych, že půjde o průřez celým mým dosavadním repertoárem. To znamená, že v programu nesmějí chybět především písničky typu Raketou na Mars, Meteor lásky, Bílá Jawa 250 nebo slavná melodie z filmu Tenkrát na Západě, kterou moje publikum zná jako Jednoho dne se vrátíš... Ale pochopitelně uvedu i novější písničky,“ řekla majitelka nezaměnitelného hlasu.

Také během zlínského koncertu nabídne zpěvačka skutečně plejádu písniček, které provázejí celou její kariéru a které se dají nazvat velkými hity, snad až evergreeny.

A které písně patří na jejích koncertech k těm nejoblíbenějším? „Snad všechny. Řekla bych, že si každý v mém koncertním programu najde ten svůj hit, tu svou písničku,“ uzavřela zpěvačka.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků