Hlavní obsah
Jimmy Kelly s kapelou v Praze Foto: Milan Papežík - M.P. Production

Hvězda Kelly Family vystoupila v Praze a promluvila také o alkoholismu

Charizmatický Jimmy, člen nejpopulárnější kapely 90. let The Kelly Family, vystoupil minulou sobotu v Praze. Mimo historek z hraní na ulicích přiznal, že si prošel v životě peklem.

Jimmy Kelly s kapelou v Praze Foto: Milan Papežík - M.P. Production
Hvězda Kelly Family vystoupila v Praze a promluvila také o alkoholismu

Jak už ve více článcích českých médií bylo uvedeno, že Jimmy Kelly (člen The Kelly Family) je největším rebelem, toto tvrzení se potvrdilo. Jimmy však svoji rebelii projevuje svou pravdomluvností a v žádném případě se nestydí mluvit o dávné minulosti. Byly doby, kdy byl opravdu na dně. Démon alkohol si s ním nehezky pohrál. Na koncertě Jimmy prozradil, že si jako první člen Kelly Family ostříhal vlasy v alkoholovém opojení.

Nyní je však pyšným a svědomitým otcem třech dětí a alkoholu se posledních pár let velkým obloukem vyhýbá. „Už nejsem ani správný chlap, nepiju už ani pivo,” prozradil se smíchem Jimmy.

Dále také dodal: „Když se chcete plně věnovat svým dětem, je to určitý druh charity. Smysluplné charity. Ne všechny charitativní projekty dávají někdy smysl. Musíte cítit srdcem, že to, čemu se věnujete, je to pravé a naplňuje vás to. Ale být nablízku svým dětem, to je pro mne tím nejlepším charitativním projektem.”

Jimmyho český koncert byl ale tak trochu netradiční, jako ostatně skoro všechny kellyovské koncerty na našem území. Jimmy pro české diváky omezil dlouhosáhlé vyprávění historek, které má na programu v Německu, a raději zazpíval více songů než je na jeho turné The Streetkid běžné. Čeští diváci to náležitě ocenili. Jimmy sklidil opravdu bouřlivý potlesk a obdiv všech přítomných.

Jako správný bratr pak pozval fanoušky na koncert své sestry Kathy, která vystoupí už 18. června pod širým nebem v Olomouci.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků