Hlavní obsah
Letní koupaliště v Havířově Foto: Portál Města Havířov

Havířovské koupaliště otevřelo své brány, nově nabízí fitness centrum

Nepříznivé počasí odložilo otevření koupaliště v Havířově. V neděli 29. května se však příznivci koupání dočkali.

Letní koupaliště v Havířově Foto: Portál Města Havířov
Havířovské koupaliště otevřelo své brány, nově nabízí fitness centrum

Nové fitness centrum nabízí milovníkům cvičení na posilovacích strojích v začínající sezóně havířovského letního koupaliště. Nákladem 850 tisíc korun jej tady ve druhém patře správní budovy rekreačního areálu zřídila Správa sportovních a rekreačních zařízení v Havířově, která je provozovatelem aquaparku.

Peníze jsou vynaloženy na stavební práce, zabezpečovací systémy, rekonstrukci osvětlení a nákup posilovacích strojů, které bude možné po skončení letní sezóny využít i jinde. Návštěvníci fitcentra si mohou přes prosklenou plochu z cvičících strojů prohlížet celý areál.

Koupaliště by mělo být otevřeno minimálně do konce prázdnin, vše záleží na počasí.

"Areál letního koupaliště v Havířově kromě již zmiňovaného nového fitness centra zahrnuje multifunkční nerezový bazén s různými atrakcemi, nerezový dětský bazén s atrakcemi pro malé návštěvníky i původní bazén pro děti, závodní padesátimetrový bazén a skokanský bazén s desetimetrovou věží. Pro imobilní občany je k dispozici speciální zvedák. O bezpečí návštěvníků se starají vyškolení plavčíci," uvedla Ing. Eva Wojnarová, tisková mluvčí města Havířov.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků