Hlavní obsah
Foto: Petr Kameníček

Gymnázium Čajkovského pomáhá olomoucké zoologické zahradě

Dobrovolná sbírka zaměstnanců Gymnázia Čajkovského byla 1. května předána řediteli ZOO Olomouc Radomíru Habáňovi z rukou iniciátora sbírky a ředitele Gymnázia Čajkovského Radka Čapky. Škola navazuje na dlouholetou spolupráci a v této nelehké době věří, že vybraná částka 45 000 Kč pomůže místním zvířatům.

Foto: Petr Kameníček
Gymnázium Čajkovského pomáhá olomoucké zoologické zahradě

Poděkování patří zaměstnancům školy společně s Nadací gymnázia, kteří vybrali částku 45 000 Kč, aby vyjádřili podporu i sympatie olomoucké ZOO na Svatém Kopečku.

Tato iniciativa prokazuje ochotu pomáhat v době koronavirové pandemie, která zasáhla celý svět a negativně ovlivnila běžný život každého člověka. Nejinak je to v případě němých tváří, které se musely na delší dobu rozloučit s návštěvníky.

Gymnázium Čajkovského tímto krokem navazuje na dlouhodobou spolupráci se ZOO, škola je například sponzorem rysa a její studenti se na podzim podíleli na výsadbě nových stromů po vichřici. Zmíněná aktivita a snaha pomoci nechť je příspěvkem do mozaiky podpory olomoucké ZOO, aby i nadále a v co nejlepší kondici mohla rozdávat dětem a všem návštěvníkům radost a byla stále městskou chloubou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků