Hlavní obsah
Frýdek-Místek hledá opět nejlepší štrúdl Foto: www.fmplnychuti.cz

Frýdek-Místek opět hledá nejlepší štrúdl

Frýdek-Místek hledá i v letošním roce ten nejlepší štrúdl. Myslíte, že právě vy pečete ten nejlepší? Tak se přihlaste do třetího ročníku soutěže.

Frýdek-Místek hledá opět nejlepší štrúdl Foto: www.fmplnychuti.cz
Frýdek-Místek opět hledá nejlepší štrúdl

Vyhlášení nejlepších štrúdlů se uskuteční na akci Frýdek-Místek plný chutí a X. Beskydské rekordy v sobotu 18. srpna v Parku Pod zámkem od 10.00 hodin. Právě zde rozhodne odborná porota, který je ten nejlepší. Jako v minulém roce se bude soutěžit ve dvou kategoriích, a to sladký a slaný štrúdl.

Přihlášení do soutěže je úplně jednoduché. Ti, kteří mají zájem se zapojit do soutěže, a je jedno, zda je to dítě, prarodič, amatérský nebo profi cukrář, se mohou přihlásit prostřednictvím formuláře na webu www.fmplnychuti.cz.

„V sobotu 18. srpna pak stačí přinést svůj vlastnoručně upečený štrúdl a počkat na verdikt odborné poroty. Vítězové jednotlivých kategorií pak obdrží hodnotné ceny,“ láká do soutěže Nikola Laníková z pořádajícího Turistického informačního centra Frýdek-Místek.

Vítězné recepty z předchozích ročníků a podmínky soutěže mohou zájemci nalézt na webových stránkách akce Frýdek-Místek plný chutí.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků