Hlavní obsah
Foto: Alena Jandlová

Festival v Poličce nabídl koncert Redlová - Šuranská - Cestárium

Léto začalo naplno. Po úspěšném první promítání filmového hitu Bídníci/Les misérables v letním kině bylo druhou akcí konající se v rámci festivalu Poličské kulturní léto hudební vystoupení Lucie Redlové, Jitky Šuranské a místní hudební kapely Cestárium.

Foto: Alena Jandlová
Festival v Poličce nabídl koncert Redlová - Šuranská - Cestárium

Přestože počasí vystoupení nepřálo, je v rámci festivalu vždy zařízen náhradní prostor, kde se akce může konat. Tentokráte se vystoupení konalo uvnitř budovy poličského muzea, kde se pod širokou klenbou vstupního vestibulu nesl zpěv dvou okouzlujících a krásných dam.

Skupina Cestárium opět ukázala, že jejich vystoupení jsou nabitá energií a zábavou. K překvapením večera patřilo neplánované vystoupení Jitky Šuranské a kapely Cestárium.

Celý večer byl návštěvníky hodnocen velmi pozitivně. „Na koncert jsme se dost těšili, ale když začalo lejt, moc se nám nikam nechtělo, ale teď když tu jsme, tak jsme fakt rádi, protože to stálo za to,“ řekla jedna z návštěvnic sobotní akce.

Festival dále pokračuje nabitým programem i po zbytek prázdnin. Pokud máte zájem se přijít podívat na zajímavý film, poslechnout poutavá vyprávění či hudbu slavného poličského rodáka Bohuslava Martinů - neváhejte!

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků