Hlavní obsah
Business ples 2018 Foto: Archiv Business ples 2018

Business ples opět na scéně, i tentokrát s hvězdným programem a VIP hosty

Vycházející hvězda David Gránský a okouzlující Hana Reinders Mašlíková, to je dvojice, která bude mít druhý ročník prestižní black tie akce moderátorsky na starost. Hosté se mohou těšit také na kvalitní produkci včetně vrcholu večera v podobě koncertu známého hitmakera Michala Davida.

Business ples 2018 Foto: Archiv Business ples 2018
Business ples opět na scéně, i tentokrát s hvězdným programem a VIP hosty

Business ples je prestižní společenská akce zaměřená na byznys, lifestyle, kvalitní zábavu a zážitkovou gastronomii. Přináší možnost nenuceného networkingu s řadou zajímavých byznysových a startupových osobností i nejzajímavějších tváří českého showbyznysu. 

Hosté se mohou těšit kromě výše uvedeného také na velký muzikálový set v podání Romana Vojtka a Petry Vraspírové, čestného hosta Karla Vágnera. V rámci Startup Stage vystoupí David Stypka, držitel ceny Anděl v kategorii Sólový interpret. Nebude chybět ani loňská moderátorka plesu Eva Decastelo, která bude tentokrát v jiné důležité roli. Akce se chystá na 25. ledna 2019 v prostorách luxusního NH Hotelu v Olomouci. 

Ples nebude jen o zábavě a tanci. Poskytuje příležitost potkat se s byznysovými osobnostmi. O zvyšující se prestiži akce svědčí i záštity ministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové, prezidenta Hospodářské komory ČR Vladimíra Dlouhého a lokálních autorit včetně hejtmana a primátora s příslibem osobní účasti zmíněných.

Loňská premiéra jednoznačně potvrdila, že je v Olomouci poptávka po vysoce prestižní společenské akci. Ředitel Okresní hospodářské komory Olomouc má radost také z toho, že komora, jakožto jeden z klíčových organizátorů, i tímto potvrzuje své postavení významného byznys aktéra v regionu. 

Vstupenky na ples jsou v prodeji přímo online na webu akce, kde lze nalézt také další informace. Partnerskou spolupráci je stále ještě možné domluvit s organizátory plesu. 

Na plese nebude chybět ani unikátní Startup klub nebo nově Fashion lounge. „Startup klub při olomouckém Business Plesu je netradiční networkingová platforma propojující startupy s investory a byznysovými osobnostmi v prostředí prestižní společenské akce. Před prvním ročníkem vzbuzovalo toto pojetí u řady lidí otazníky, o to větší radost mám, že se vše podařilo a navíc s velmi pozitivními ohlasy,” uvedl organizátor a odborný garant Startup klubu Pavel Sedláček z digitální agentury ESMEDIA Interactive.

Za organizací Business plesu stojí OHK Olomouc, digitální agentura ESMEDIA a eventová agentura Jany Lébrové Evenpro.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků