Některými dárky možná nevyrazíte dech, ale pobavení a úsměv na tváři ostatních, nepostižených členů rodiny, určitě vyloudíte.

Také vaše partnerka zobe nejrůznější cereálie místo toho, aby se pořádně najedla? Zkuste ji potěšit dávkovačem na tyto sypané dobroty. S ním ji můžete bez starostí ponechat i několik dní samotnou, zatímco se vydáte třeba na služební cestu.

 Také vaše partnerka zobe nejrůznější cereálie místo toho, aby se pořádně najedla? Zkuste ji potěšit dávkovačem na tyto sypané dobroty. S ním ji můžete bez starostí ponechat i několik dní samotnou, zatímco se vydáte třeba na služební cestu. Obsluha je snadná, stačí jen otočit kohoutkem a dávka cereálií se nasype do připravené misky. Zásobník může stát buď na lince, nebo přímo na jídelním stole, takže má každý k cereáliím neustálý přístup. Díky průhledné dóze je okamžitě patrné, kdy začínají docházet, a pomocí dávkovače je plnění misek navíc praktičtější, takže člověk po kuchyni nešlape na vysypané vločky. Rozměry zásobníku jsou 40x20x16 cm a prodává se za 920 Kč.

FOTO: Megadárky.cz (2x)

Posedlost žen vlastní hmotností je pověstná. Mnoho z nich se ovšem nespokojí jen s vágním odpovědí Ale to víš, že nejsi tlustá a pídí se po podrobných informacích. Kde přesně a jak moc se eventuální faldík vyskytuje či nevyskytuje.

Posedlost žen vlastní hmotností je pověstná. Mnoho z nich se ovšem nespokojí jen s vágní odpovědí „Ale to víš, že nejsi tlustá“ a pídí se po podrobných informacích. Kde přesně a jak moc se eventuální faldík vyskytuje či nevyskytuje. Proč tedy drahé polovičce nevyjít vstříc a neobdarovat ji váhou, která na veškeré její dotazy odpoví exaktním a navíc vyčerpávajícím způsobem? Ideálně se k takovému úkolu hodí osobní váha Beurer BF 800 v černé či bílé barvě, která člověku nevyjeví jen jeho hmotnost, ale rovnou mu oznámí, jaké procento z toho zabírá tuk, kolik voda, jaká část připadá na svaly a s čím nehne, neboť tolik váží jeho kosti. Váha rozpozná konkrétního člena rodiny a veškerá nashromážděná data uloží i do chytrého telefonu majitele pomocí speciální aplikace. Její rozměry činí 31,6 x 31,6 cm, číslice na modře podsvíceném displeji jsou vysoké 23 mm. Váha stojí 2899 Kč.

FOTO: Beurer

Posedlost žen vlastní hmotností je pověstná. Mnoho z nich se ovšem nespokojí jen s vágním odpovědí Ale to víš, že nejsi tlustá a pídí se po podrobných informacích. Kde přesně a jak moc se eventuální faldík vyskytuje či nevyskytuje.

Od žen se očekává, že to budou hlavně ony, kdo bude pečovat o rodinný krb. Nechme tedy na mužích, aby si vzali na starost alespoň ten skutečný, v obýváku. A protože je milujeme, proč jim tuto práci poněkud neusnadnit šikovným pomocníkem v podobě vysavače popela? Na rozdíl od běžného vysavače má veškeré části, které přicházejí do styku s vysávanými nečistotami, z kovu. Ačkoli ani tyto vysavače nejsou určeny k vysávání žhavého popela, na rozdíl od běžných přístrojů snadno zvládnou tu a tam teplejší kousek a neponičí se. Poškození zabraňuje navíc i trochu jiný filtrační systém, než mají běžné vysavače. Výhodou popelových vysavačů je možnost využít je i ke spoustě dalších činností, včetně standardního vysávání koberců. Model Kärcher AD 3,2 pracuje s příkonem 1200 W, bez dalšího příslušenství váží 6,5 kg a skrývá v sobě velkou sběrnou nádobu s obsahem 17 l. Prodává se za 3190 Kč.

FOTO: Kärcher

Rádi byste se letos s nějakým dárkem skutečně blýskli? A myslíte, že to asi těžko půjde s novým sedátkem na WC? Omyl! Pokud překvapíte své blízké modelem, jehož víko zdobí na 44 kamenů Swarovski.

Rádi byste se letos s nějakým dárkem skutečně blýskli? A myslíte, že to asi těžko půjde s novým sedátkem na WC? Omyl! Pokud překvapíte své blízké modelem, jehož víko zdobí na 44 kamenů Swarovski, rozhodně se vám vaše předsevzetí podaří splnit přímo doslova a na letošní Vánoce se u vás doma bude ještě dlouho vzpomínat. Sedátko umožňuje pozvolné sklápění, vyrobeno je z duroplastu a má povrch odolný vůči popraskání či poškrábání. Prodává se za 1690 Kč v bílé, nebo černé barvě.

FOTO: Bauhaus

Některé ženy mají nepříjemnou tendenci svým partnerům neustále radit, a to i v činnostech, které nejsou tak úplně z jejich oboru. Není nad to věnovat jim nářadí v jejich oblíbené barvě a ve vhodný okamžik na něj poukázat se slovy Mamko, ukaž mi to....

Některé ženy mají nepříjemnou tendenci svým partnerům neustále radit, a to i v činnostech, které nejsou tak úplně z jejich oboru. Nejlépe při rozličných opravách. Není nad to věnovat jim nářadí v jejich oblíbené barvě a ve vhodný okamžik na něj poukázat se slovy „Mamko, ukaž mi to....“ Pravda, koledujete si o tichou domácnost zhruba na půl roku, ale za ten pohled to někomu stát může. I za cenu 690 Kč.

FOTO: Narex

Jestli vás už také nudí ty mdlé, nejhůře květované sprchové závěsy, které visí v každé domácnosti, je nejvyšší čas interiér vaší koupelny poněkud zdramatizovat. A proč nečerpat přímo u mistra napětí, velkého Alfréda Hitchcocka?

Jestli vás už také nudí mdlé, nejhůře květované sprchové závěsy, které visí v každé domácnosti, je nejvyšší čas interiér vaší koupelny poněkud zdramatizovat. A proč nečerpat přímo u mistra napětí, velkého Alfreda Hitchcocka? Překvapte svou rodinu sugestivním sprchovým závěsem s potiskem krvavých rukou ze slavného filmu Psycho. Než se všem členům tento netradiční motiv důkladně okouká, potrvá to hodně dlouho. Ovšem stále tu ještě budou vaše návštěvy, které nepochybně ledabyle porozhrnutým závěsem s obtištěnýma krvavýma rukama pokaždé zaručeně dostanete. Cena závěsu činí 590 korun.

Může se Vám hodit na službě Zboží.cz: